דרכים יעילות להגשת מסמכים לקראת הליך משפטי

צריכים להגיש בקרוב מסמכים כלשהם בעלי ערך משפטי? ובכן, אין ספק שכאשר מדובר על מסמכים מהסוג הזה כמו כתבי תביעה, מסמכי בעלות על נכסים נדל"ניים או הזמנה לבית משפט – חשוב לוודא שהם יגיעו בצורה טובה ובתוך זמן קצר ככל הניתן. נכון, זה חשוב בכל מצב בו אנו רוצים להעביר מסמכים או פריטים מסוגים אחרים, אבל כאשר מדובר על מסמכים משפטיים, למסירה לא נכונה עשויות להיות השלכות משפטיות מרחיקות לכת וזה משהו שנרצה להימנע ממנו מכל מחיר. על כן, הכנו סקירה קצרה של כל הדרכים בהם ניתן להגיש מסמכים משפטיים, שחלקן יעילות ומומלצות יותר וחלקן, על אף שהן אפשרויות, אולי קצת פחות מומלצות. בכל מקרה, הבחירה היא מן הסתם בידיים שלכם וככל שמדובר על מסמך בעל ערך גדול יותר שהוא חלק מתהליך משפטי או מנהלי חשוב, אנו ממליצים לבחור בדרכים הבטוחות ביותר שמבטיחות שהמסמך יגיע ליעדו בשלום ויימסר בצורה הנכונה.

משלוחי אקספרס מהיום להיום של חברת מיי דליורי

אם אתם עוסקים בתחום המשפט, כנראה שאתם צריכים להעביר הרבה פעמים מסמכים חשובים ולפעמים יש גם צורך לעשות את זה מהיום להיום. בשוק קיימות לא מעט חברות המציעות את השירות הזה, אבל בלשון המעטה לא כולן יודעות לתת עבודה מקצועית וטובה באמת, ומעט עוד יותר מכירות לעומק את התחום של שליחות משפטית. בחנו את השירות של כמה חברות כאלו ובין היתר בדקנו את מיי דליורי, אחת החברות המנוסות והוותיקות בתחום. מצאנו שהשירות שלה הוא היעיל ביותר ונעשה על ידי שליחים מנוסים ואדיבים במהירות שיא ועם אחוז תקלות מינימלי שהוא זניח למדי. מומלץ לעבוד רק עם חברות מוכרות שעליהן קיבלתם המלצות.

דרכים יעילות להגשת מסמכים לקראת הליך משפטי

דואר רשום

את האפשרות של שליחת דואר רגיל אנחנו בכלל מזכירים מהסיבה שלצערנו יש הרבה מאד תקלות בשירות של דואר ישראל, כמו היעלמות החבילות מחו"ל. האם התקלות הללו לא יקרו אם נשלח את המסמכים דווקא בדואר רשום? ובכן, זה בהחלט משהו שאף אחד לא יכול להתחייב לכם עליו, אבל הסיכון יורד באופן משמעותי בלי שום ספק. אם מדובר על מסמכים שחשוב שיגיעו אבל הזמן הוא פחות קריטי, ואם במקרים בהם המסמך הולך לאיבוד במהלך הדרך זאת לא באמת בעיה ואפשר להוציא משלוח חדש, אז מדובר באפשרות שהיא לא רעה בכלל ויכולה אפילו לחסוך לכם כמה שקלים על הדרך.

העסקת שליח

אם אתם מנהלים למשל משרד עורכי דין, או שיש לכם עסק בתחום הבנייה לצורך העניין, יכול מאד ששליחת מסמכים משפטיים מסוגים שונים היא עניין שבשגרה אצלכם. זה לא נכון ומשתלם עבור כל עסק, אבל יש עסקים שבהחלט צריכים לשקול את האפשרות של העסקת שליח מקצועי שיוכל לדאוג לדברים הללו כחלק מהמשרה השוטפת שלו. שימו לב שזה משתלם בעיקר אם מדובר על עובד מקצועי שאתם יכולים להכשיר לעשות דברים נוספים.

מסירה אישית

מכירים את המשפט "אם אתם רוצים שמשהו יעשה כמו שצריך, עשו אותו בעצמכם"? ובכן, זהו בלי ספק העיקרון העומד מאחורי מסירה אישית שאתם עושים בעצמכם. אם מדובר על מסמך סופר חשוב, כזה שאסור בתכלית האיסור שלא יגיע ליעדו בזמן או חלילה ייפול לידיים הלא נכונות, פשוט צאו לדרך ומסרו אותו בעצמכם וכך תוכלו להיות בטוחים שלא מתרחשת אף תקלה במהלך הדרך.

לסיכום – בחרו את שיטת השליחות שלכם בהתאם לצרכים שלכם ואל תתפשרו כשמדובר על מסמכים חשובים בעלי ערך גבוה.