עורכי דין – זקוקים להפסקת סיגריה? כך תורידו את המתח בין דיון לדיון

הפסקת סיגריה

עבודתו של עורך הדין היא אולי העבודה הכי מלחיצה שיש כיום. הריצה בין דיון לדיון, האינטנסיביות של הדיונים, כל אלה גורמים למתח ולחץ בקרב עורכי הדין. במאמר הבא נציג 5 שיטות שיסייעו לכם להפחית את רמת המתח והלחץ כתוצאה מהעבודה.

מצטיידים בכל האביזרים לגלגול

הדבר הראשון שאתם צריכים להקפיד עליו הוא להיות מצוידים בכל האביזרים שיהפכו את הגלגול הסיגריה לקלה. אנחנו מדברים בין השאר על קייס לטבק, מכונת גלגול וקליפר טוב. כל אלה יאפשרו לכם גם לגלגל סיגריה טובה מאד במקום בו אפשר לשים את הטבק. כך כמובן תוכלו לנצל את הזמן הקצר שלכם בין דיון לדיון ביעילות. סיגריה טובה תאפשר לכם להפחית את רמת המתח בין הדיונים.

נסו לעצום את העיניים

מחקרים מראים באופן ברור ששינה טובה בלילה מסייעת לעובדים להיות יותר יעילים ולא פחות חשוב מזה, רגועים. אז נכון, אנחנו מבינים שאין לכם את הפריווילגיה לישון בין דיון לדיון ועם זאת, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא כמה דקות כדי סתם לעצום את העיניים. קחו לכם עשר דקות, רדו למטה למשמש החמימה, תפסו פינה רגועה ועצמו את העיניים רק לכמה דקות, אתם לא מאמינים כמה זה יהפוך את היום שלכם לרגוע יותר.

הכינו שתיה קרה או חמה

אם אתם אוהבים קפה, נצלו את ההזדמנות והכינו קפה הפוך טעים ממש כמו שאתם אוהבים כדי להפחית מעט את המתח והלחץ. מעדיפים שתייה קרה? פנקו את עצמכם באיזה שייק שמכיל רכיבים טבעיים, כזה שיעשה לכם טוב על הנשמה, ירים אתכם ויסייע לכם לחזור לדיון הבא רגועים. האמת היא שכשאנחנו מציעים לכם להכין שתייה אנחנו מתכוונים בעיקר להפסקה הקצרה מהעבודה הלחוצה, פאוזה שתאפשר לכם לקחת אוויר ולחזור רגועים יותר.

עשו מדיטציה

מחקרים מראים שמדיטציה מפחיתה את רמת המתח והלחץ בעבודה בכלל, ובקרב עובדים שעובדים בעבודות לחוצות כמו דיונים בבית משפט. זה נראה לכם אמנם קצת מוזר לצאת מהדיון עם הבגדים הרשמיים וללכת לעשות מדיטציה של כמה דקות בצד. האמת? זה יכול לסייע לכם מאד בהפחתה של רמת הלחץ והמתח בין דיון לדיון ואתם תוכלו לחזור לדיון הבא שלכם רגועים מאד.

דברו לעצמכם

הרבה פעמים אנחנו נכנסים לסיטואציה של מתח או לחץ מפני שאנחנו לא עובדים על עצמנו מספיק. אז נכון, יש מגוון של שיטות שיסייעו לכם להפחית את רמת המתח, אבל אנחנו ממליצים לכם גם לנסות לדבר אל עצמכם, זה מאד עוזר. קחו את הדברים בפרופורציה, תגידו לעצמכם שמתי שהוא היום הזה יגיע לסיומו ותיכף זה נגמר. זה יסייע לכם לעמוד במשימה הלא פשוטה הזו של מעבר בין דיון לדיון.

האזינו למוזיקה מרגיעה

אין ספק שאחד הדברים שיכולים לסייע לכם להירגע בין דיון לדיון זה האזנה למוזיקה מרגיעה כמו למשל כאן רשת ג. בתחנה הזו יש שירים עבריים בלבד, שירים מרגיעים שיאפרו לכם לקחת כמה דקות של שקט עם עצמכם ולהירגע מהדיון הקודם לקראת הדיון הבא. נכון, אין לכם הרבה זמן להפסקה ודווקא בגלל זה אנחנו מציעים לכם האזנה לתחת רדיו שפשוט לא מפסיקה לנגן שירים ברצף ואתם תוכלו להפיק ממנה את המיטב.

לסיכום, אין ספק שהעבודה של עורך הדין היא עבודה מלחיצה מאד. על מנת להפחית את רמת הלחץ והמתח בין דיון לדיון, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להשתמש באחת השיטות שציינו במאמר זה.