עורכי דין – כך תעצבו את המשרד בקלאס!

כעורכי דין, אתם שוהים לא מעט זמן במשרד ועל כן אתם צריכים להשקיע בעיצוב אשר יתכתב עם הטעם האישי שלכם אבל גם יאפשר לכם ליצור ייצוג הולם שימשוך לקוחות וימצב אתכם בשורה הראשונה בתחום. כיצד תוכלו לעצב את המשרד בקלאס ובאפס מאמץ? להלן מספר טיפים אותם אפשר ליישם כבר עכשיו, לטובת הליך עיצוב מוצלח.

עגלת משקאות אלכוהלויים

דרך מצוינת לעצב את המשרד בקלאס ועם מינימום מאמץ יכולה וצריכה להתבצע באמצעות הזמנה של עגלת משקאות מעוצבת, עליה מניחים אלכוהול איכותי כמו למשל וויסקי סינגל מאלט איכותי וטוב. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצור אלמנט דקורטיבי יפהפייה שימשוך את המבטים של הלקוחות אבל גם יאפשר לכם להשיק כוסות לחיים כאשר אתם סוגרים עסקה או הצלחתם בניהול של עניין משפטי, כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של עגלת משקאות עשוי נירוסטה בצבע כסף או זהב בעלות כספית אטרקטיבית, ובכך להוביל ליצירה של אלמנט דקורטיבי אך גם פרקטי נפלא בעבור עיצוב המשרד.

רכישה של ריהוט משרדי

בשביל לעצב את המשרד בקלאס צריך להשקיע ברכישה של ריהוט משרדי איכותי הכולל בין היתר שולחן, כיסאות (עם עדיפות לכיסאות אורטופדיים המעניקים תמיכה מלאה לכל הגוף) לצד שולחן מנהלים שבו ניתן לקיים את הפגישות במתכונת נרחבת. הקדישו זמן למחקר שוק מקיף ולאיתור של ריהוט משרדי העשוי מחומרי גלם חזקים אשר גם עוד כמה שנים ייראו נהדר, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מרחב שהוא פרקטי מצד אחד אבל גם בעל משמעות מבחינת האמירה העיצובית.

שילוב של צמחייה

בשביל לעצב את המשרד בסטייל אפשר ואף רצוי לשלב צמחייה חיה או צמחייה מלאכותית. מדובר באחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות בעולם עיצוב הפנים, וזאת בשל הרעננות שהצמחייה מכניסה לתוך המשרד. בשביל לבצע בחירה מדויקת, רצוי להתייעץ עם חנות מקצועית המתמחה בתחום וזאת מתוך מטרה לשלב את הצמחייה החיה כמו גם המלאכותית באזורים שונים במשרד, ובהתאם לכך "לשבור" את האווירה הרצינית באמצעות צמחייה המעוררת בכם השראה וכן מכניסה את הטבע פנימה.

 

 

תלייה של תמונות ותעודות

הלבשת קירות היא חלק בלתי נפרד מעיצוב של משרד עורכי דין. זה הזמן להוציא את תעודות ההסמכה שלכם ולתלות אותן על הקיר, לצד תמונות דקורטיביות אשר ישתלבו בצורה מדויקת עם קונספט העיצוב הנבחר של המשרד. מאחר ומדובר במשרד של עורכי דין, העדיפו לבחור בתמונות אלגנטיות לצד תמונות אישיות שלכם ביחד עם בן או בת הזוג לצד הילדים והמשפחה, כחלק מיצירה של חלל שמייצג אתכם באופן הטוב ביותר.

צביעה של הקירות

אלמנט משמעותי בתהליך העיצוב הוא כמובן הצבע של הקירות. מאחר ואתם שוהים זמן רב במשרד, העדיפו לבחור בצבעים בהירים יחסית וכן לבחור בקיר אחד דומיננטי עם צבע כהה יותר, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של אלמנט עיצוב המשרת את סגנון העיצוב שבחרתם – בין אם מדובר בעיצוב מודרני או עיצוב  אקלקטי הנחשב לטרנדי מאוד בשנים האחרונות.

שילוב של פריטי טקסטיל

בשביל להקפיץ את העיצוב של המשרד מומלץ לשלב פריטי טקסטיל כמו למשל שטיחים, וילונות לצד אביזרי נוי כמו למשל כריות נוי מעוצבות שיקפיצו את המראה של החלל ואף יאפשרו לכם להקנות למשרד אווירה נעימה ונוחה, בייחוד לאור אופי העבודה אשר כולל פגישות עם לקוחות כמו גם עורכי דין במשרד שלכם.

לסיכום

דרך הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך, תוכלו לעצב את המשרד שלכם באופן הטוב ביותר ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים שלכם כעורכי דין פעילים. תכנון מדויק, בחירה של מסגרת תקציב וכן הזמנה אונליין של הפריטים כמו למשל בקבוקי אלכוהול איכותיים, אקססוריז ופריטי טקסטיל יסגור לכם את הפינה, לטובת עיצוב מוצלח של משרד המיועד לעורך דין פעיל.