אנשים ומעשים טובים: הכירו את עמותה הפועלת למען ילדים ובני נוער בעלי צרכים מיוחדים

עמותת משאלות פועלת מזה כשנים רבות למען ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים. עמותת משאלות היא עמותה ללא מטרות רווח המוקדשת לתמיכה בילדים עם צרכים מיוחדים. הארגון נוסד בשנת 2015 והמשימה שלו היא להגשים חלומות לילדים ולמשפחותיהם, על ידי מתן חוויות וזיכרונות בלתי נשכחים במסגרת של הגשמת חלומות. מה חשוב לדעת אודות הפעילות המרגשת של עמותה המורכבת מאנשים ומעשים טובים? כל הפרטים בכתבה הבאה.

מגשימים חלום בעבור כל ילד עם צרכים מיוחדים במדינת ישראל

ההשפעה של התמודדות עם צרכים מיוחדים משפיעה לא רק על איכות החיים של הילדים, אלא גם על בני המשפחה. מכורח הנסיבות, ילדים עם צרכים מיוחדים עלולים לסבול מבדידות וכן מצוקה שנגרמת עקב המצב. בדיוק לשם כך החליטו המתנדבים של עמותת משאלות לפעול למענם, וזאת במסגרת של קידום הגשמת חלומות, החל ממפגש עם אדם מפורסם ועד מילוי של תפקיד ככבאי בעבור ילד לעם צרכים מיוחדים. העמותה שמה לה למטרה להביא את השמחה והאושר לילדים, ובהתאם לכך מקדמת פעילות נרחבת המתבצעת בכל רחבי הארץ ותוך שימת דגש על שיתוף פעולה עם גורמי החינוך, רווחה וכן הצוות הרפואי שמטפל בילדים. מדובר בעמותה שמצליחה מזה שנים רבות להוביל לקידום של מערך התנדבותי המבוסס על ערכים של ערבות הדדית, סיוע וכן נתינה, כפי שניתן גם להתרשם מהאתר הרשמי של העמותה.

ברבות השנים הצליחו המתנדבים של העמותה לקדם את הפעילות בכל רחבי הארץ, תוך שימת דגש על שיתוף פעולה מלא עם המשפחות, סלבריטאים וכן ארגונים אשר תומכים בפעילות השוטפת. באתר הרשמי של משאלות תוכלו לקבל מידע מורחב אודות הפעילות ואף לצפות בתמונות מרגשות מהגשמת חלומות של ילדים. העשייה החברתית כמו גם ערך הנתינה הוא מודגש מאוד, כפי שניתן להתרשם עם פעילות נרחבת המתבצעת מזה כמספר שנים במסגרת של פעילות אותה מצליחים לקדם בזכות תרומות מצד הציבור, וללא כוונות רווח.

 

 

עשייה חברתית נרחבת

תהליך הגשמת המשאלה לילד הוא מאמץ משותף בין עמותת משאלות, הילד ובני המשפחה. המתנדבים של העמותה מעודדים את הילד לחשוב מה היה רוצה להגשים, ובהתאם לכך פועלים המתנדבים של העמותה לטובת הגשמת החלום, בהקדם האפשרי. עמותת משאלות עוזרת לא רק לטובת הגשמת החלום, אלא גם פועלת מתוך מטרה לסייע לילדים גם בפן הרגשי. הצוות של המתנדבים זמין בעבור הילדים ובני המשפחה לאורך כל ימות השנה, כאשר לטובת הפעילות הזו מגייסים בעמותה כספים מהציבור, כחלק מהבנה כי באמצעות התרומה ניתן יהיה לצמוח ולרגש כל ילד וילדה בישראל, בעקבות נתינה וערבות הדדית המגיעים לידי ביטוי במסגרת של פעילות העמותה שמצליחה ליצור שינוי משמעותי בחברה הישראלית, בעקבות מתן של דגש על סיוע לילדים, גם בפן של הגשמת חלומות אבל גם לטובת קידום של מעמדם של ילדים המאובחנים עם צרכים מיוחדים, במסגרת של יחידת סיוע הפועלת לטובת קידום מחקרים וטיפולים בעבור הילדים הזקוקים לכך, מתוקף מצבם.

לסיכום

עמותת משאלות היא עמותה מוערכת הפועלת בתחום של הגשמת חלומות ונתינה למען ילדים עם צרכים מיוחדים מזה כשנים רבות. המשאלה של העמותה הוא לקדם עולם טוב יותר, וזאת באמצעות חיבור בין אנשים שרוצים לתת מעצמם לטובת הגשמת חלומות בעבור ילדים עם צרכים מיוחדים. הודות לתרומות מהציבור, הפעילות של העמותה ממשיכה להתקדם בכל רחבי הארץ, ובכך יוצרת חברה התומכת בערכים חיוביים, כמו בערך הנתינה.